O mnie

IMG_20160605_110811Nazywam się Martyna Wiśniewska.

Jestem doktorantką na Akdemii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu gdzie zajmuje się świadomością ciała. Z wykształcenia jestem dietetykiem klinicznym i fizjoterapeutą.

Na co dzień zajmuje się praktyką dietetyczną  oraz poszerzanie horyzontów naukowych w obszarze świadomości ciała. Chciałabym dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami sprawić żeby więcej osób było ŚWIADOMYCH , że ciało  umysł to jedna całość. Codziennie staram się wychodzić ze strefy komfortu.

Na blogu pokazuję jak ŚWIADOMIE WYBIERAĆ JEDZENIE,  staram się inspirować do zmian.  Ale nie tylko jedzenie jest ważne. To podkreślam w sekcji świadomego ruchu i terapi, przybliżam tam wszystkie nowinki ze świata nauki i praktyki w zakresie świadomości ciała. Pokazuję też jak proste ćwiczenia pomagają nam w OPANOWANIU STRESU 

To co jest trzecim filarem tego bloga to ŚWIADOME PODRÓŻE  Z racji tego, że to moja pasja, podróżuję bardzo często. Będę to robić jeszcze częściej, pokazując jak ludzie w różnych kulturach radzą sobie ze stresem, jak jedzą naturalne zdrowe produkty, jakie osiągnięcia naukowe mają miejsca o których istnieniu nawet nie wiemy. A także, jak skutecznie relaksują się ludzie, na całym świecie.

A to wszystko po to by pokazać, jak możemy żyć ŚWIADOMIE NA CODZIEŃ. Instytut to moje miejsce dla Ciebie. Moja inspiracja i pasja dla każdego, kto chce żyć kreatywniej i szczęsliwiej!

Bo szczęście jest tutaj- TU I TERAZ! 

Jeśli nie znalazłeś tego czego szukałeś, nie wahaj się do mnie napisać, chętnie odpowiem na każde pytania:)

Reklamy